Exotiq Living
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Exotiq Living
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 PRIJAVE ZA LIDERA

Go down 
3 posters
AutorPoruka
Giorgio

Giorgio


Broj komentara : 35
Join date : 2012-10-07
Mjesto : Sarajevo

PRIJAVE ZA LIDERA Empty
KomentarNaslov komentara: PRIJAVE ZA LIDERA   PRIJAVE ZA LIDERA EmptyMon Oct 15, 2012 1:50 pm



Povodom globalca koji se desiio ovaj topic na forumu je otvoren za prijavu za lidere organizacija. Nece svi prijavljeni dobiti lidera no oni koji budu biti ce najbolji i naravno bit ce testani Razz

Imaju dva formulara ako sada imate lidera bit ce te samo testani i popunjavate ovaj formular:


Citat :

IC Ime i prezime:
Naziv Org koju ste lider:
Slika da ste lider :


I drugi formular ako se tek prijavljujete za lidera:


Citat :

IC Ime i prezime:
Naziv Org koju zelite:
Kraca biografija (IC):


TESTANJA I DAVANJA CE SE DAVATI TEK NAKON GLOBALA




Na vrh Go down
Ace




Broj komentara : 1
Join date : 2012-10-15

PRIJAVE ZA LIDERA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJAVE ZA LIDERA   PRIJAVE ZA LIDERA EmptyMon Oct 15, 2012 5:26 pm

IC Ime i prezime: Kenan Ace
Naziv Org koju ste lider: EX TAXI LIDER , MD Lider - trenutno
Slika da ste lider w ww. ch-slike.com/image/FIh6 ( spojite link )

IC Ime i prezime:Kenan Ace
Naziv Org koju zelite:Los Santos Police Departmant ( LSPD )
Kraca biografija (IC):
Pozdrav , zovem se Kenan Ace . Dolazim iz Los Santosa . Zivim u poznatom dijelu Temple . Imam starijeg brata Cort Gomez . Djetinjstvo sam proveo u San Fierru , gdje sam zavrsio osnovnu skolu . Iz San Fierra sam presao u Los Santos da zavrsim srednju skolu i fakultet . Moj trenutni posao je pilot koji je veoma dobro placen . Moj brat Cort zivi u Vinewood-u , ima 28 godina , uspjesan biznismen . Roditelji su mi rastavljeni , majka mi zivi u San Fierru a otac u Las V
enturasu
.
Na vrh Go down
Dave Jones




Broj komentara : 7
Join date : 2012-10-24

PRIJAVE ZA LIDERA Empty
KomentarNaslov komentara: Prijava za lidera.   PRIJAVE ZA LIDERA EmptyWed Oct 24, 2012 7:14 am

IC Ime i prezime: Dave Jones
Naziv Org koju zelite: Armija.
Kraca biografija (IC): Ovako. Ja sam Dave Jones, rodio sam se 1983. godine u Las Venturasu. Moj otac umro je 2 dana prije mog rodjenja. Kad sam krenuo u skolu volio sam se tuci. Jednom me profesorica tako naljutila pa mi je doslo i srusio sam je na pod. Kada se digla otisla je po ravnatelja skole. Kad je dosao popricali smo i odlucio me izbaciti iz skole. Svaki dan bih dolazio kraj skole i bio dok nastava ne zavrsi da moja majka nezna da sam izbacen. Jednom je dosla na informacije te saznala da sam izbacen. Kuci je strogo porazgovarala samnom i nije me pustala iz kuce cijelu godinu. Meni je to bilo dosadilo, spakirao sam stvari te pobjegao iz kuce s mojom skolskom dorbom. Dosao sam u Los Santos i tamo kupio stan te putem do tamo nasao dosta prijatelja. Moj najbolji prijatelj bio je Dovla. On je upio stan odmah iznad mene. Svaki dan bih izasli i vozili se po gradu i isli po kaficima. On je odlucio postati clan jedne organizacije te mu je uspjelo. Ja kako sam uvijek ljubomoran bio na njega pronasao Armiju te pomislio kako bi bilo da je ja vodim. U Las Venturasu sam bio clan jedne bande i od moga sefa naucio kako voditi neku organizaciju, bandu ili mafiju. Mislim da ce mi uspjeti...
Na vrh Go down
Dave Jones




Broj komentara : 7
Join date : 2012-10-24

PRIJAVE ZA LIDERA Empty
KomentarNaslov komentara: Prijava za lidera   PRIJAVE ZA LIDERA EmptyThu Oct 25, 2012 7:59 pm

IC Ime i prezime: Dave Jones
Naziv Org koju zelite: Grove Street Family
Kraca biografija (IC): Moje ime je Dave. Prezivam se Jones. Rodjen sam 1984 godine u Las Venturasu. Rodio sam se na novu godinu. Dobio sam ime po ocu koji je umro 3 dana prije mog rodjenja. Imao sam baku, djeda, mamu, brata, strica i rodjake. Mi smo bili velika obitelj i zivili smo u villi pokraj casina. Moj otac nam je sve kupovao jer he zapravo bio u mafiji pa je pljackao, a govorio je da radi kao arhitekt. Moja majka ta 3 dana nikako nije mogla spavat dok se nisam rodio ja. Tada je bila presretna. Krenuo sam u skolu i volio se tuci te pricati na satovima. Prolazio sam s 5 i bio jako simpatican. Imao sam curu zvanu Anna. Svaki dan bi se s njom vracao iz skole. U srednjoj sam upisao fauto mehanicara. Tamo sam provodio vise od pola dana. Imao sam najboljeg prijatelja Phoenixa. Sa 18 godina sam se preselio u Los Santos i poceo baviti ilegalnim stvarima. Bio sam veliki kriinalac. Dobio sam poziv u bandu Bloods. Na pocetku me nitko nije bas volio i bio ssm drukciji od syvih. Tada sam odlucio okupljat se s Grove Street Family. Tamo sam se dobro uklopio. Bloodsi nisu znali da sam u Groveu... Jednog dana je izbio rat izmedju Bloods i GSFa. Kada su me Bloodsi ugledali poceli su pucati po meni. Ubili su mi 2 najbolja prijatelja te sam pobjesnio. Poubijao sam sve Bloodse i bio sam proglasen najboljim gangsterom u Los Santosu. Odlucio sam se postati da budem glavni u Grove Street Family. Dan danas pokusavam to postici i trudim se sto vise mogu...
Na vrh Go down
Sponsored content





PRIJAVE ZA LIDERA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRIJAVE ZA LIDERA   PRIJAVE ZA LIDERA Empty

Na vrh Go down
 
PRIJAVE ZA LIDERA
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» ~ | | Prijave za GSF ( Otvorene ) | | ~
» Prijave za CR Otvorene
» PRIJAVE ZA STAFF TEAM
» Prijava za lidera
» Povodom Globalca samo za lidera da prijavim

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Exotiq Living  :: Exotiq Living :: Server Obavijesti-
Idi na: