Exotiq Living
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Exotiq Living
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Exotiq Life | Story

Go down 
AutorPoruka
Giorgio

Giorgio


Broj komentara : 35
Join date : 2012-10-07
Mjesto : Sarajevo

Exotiq Life | Story Empty
KomentarNaslov komentara: Exotiq Life | Story   Exotiq Life | Story EmptySun Oct 07, 2012 11:12 pm

Ovdje zelim napisati kratku biografiju kako je nastao Exotiq Life. Pa da krenem polako ...

Exotiq Life nije nastao odma, prvo sam poceo da igram SAMP i da uzivam u toj igri. Kada sam odlucio da napravim svoj server nisam znao ni kako se to radi. No kako je vrijeme prolazilo sve sam vise poceo da shvatam stvari i da i sam pocinjem praviti i popravljati buggove. Na ruku mi je islo i to da sam u skoli poceo da ucim programske jezike koji su veoma slicni jeziku koji se koristi u pawno te sam lakse shvacao logiku programskog jezika.

Na pocetku Exotiq Life se zvao Live Life u prvih 5 dana rada servera bilo je oko 15 igraca koji su bili redovni. Kasnije smo se udruzili sa jos jednim serverom te je populacija narasla na preko 25, tu smo takoder promjenili naziv servera u Balkan Unix. Ja sam server pravio sa jos dvojicom , Bakirom i Kenanom no zbog neslaganja , jer sam ja sve radio , skriptao , mapao vodio brigu o serveru a oni placali hosting , server je propao no prije toga ja sam napravio sto ce biti prva verzija ovog moda. Ta verzija se zove Exotiq Life. Sa 25+ igraca server je skocio na 40 igraca sto je za 20 dana rada servera zaista mnogo. Kada smo se napokon rastavili Bakir i Kenan su poceli da koriste CLRP (City Life RolePlay) mod koji su nasli na Balkan SAMP.u. A ja sam nastavio i dalje da radim na ovom modu.. Ovo do sada je bila uvodna biografija a uskoro nadam se zajedno kada ostvarimo uspjehe i kada prosirimo comunty , zajedno cemo pisati nasu sudbinu i nasu biografiju..
Na vrh Go down
 
Exotiq Life | Story
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» [TUT]Exotiq Living ID-ovi Boja
» Slike Igraca Exotiq Livinga
» ~| | Story about Los Santos mothafucka'z | |~

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Exotiq Living  :: Exotiq Living :: Forum Obavijesti-
Idi na: